• July 21, 2024

Умови та положення

Загальні положення та умови
Ласкаво просимо до Cricket-breeding!

Ці умови та положення визначають правила та положення використання Cricket-breeding.

Використовуючи цей додаток, ми вважаємо, що ви приймаєте ці умови. Не продовжуйте використовувати Cricket-breeding, якщо ви не згодні з усіма умовами, викладеними на цій сторінці.

Наступна термінологія застосовується до цих Умов, Заяви про конфіденційність, Повідомлення про відмову від відповідальності та всіх Угод: “Клієнт”, “Ви” та “Ваш” означає вас, особу, яка зареєструвалася на цьому веб-сайті та погоджується з умовами та положеннями Компанії. “Компанія”, “Ми”, “Ми”, “Наш” і “Нас” означає нашу Компанію. “Сторона”, “Сторони” або “Ми” означає як Клієнта, так і нас самих. Всі терміни відносяться до пропозиції, прийняття та розгляду платежу, необхідного для здійснення процесу нашої допомоги Клієнту в найбільш відповідний спосіб з прямою метою задоволення потреб Клієнта щодо надання зазначених послуг Компанії, відповідно до чинного законодавства Нідерландів та за умови його дотримання. Будь-яке використання вищевказаної термінології або інших слів в однині, множині, з великої літери та/або він/вона або вони вважаються взаємозамінними і, отже, такими, що позначають одне й те саме.

Ліцензія
Якщо не вказано інше, Cricket-breeding та/або його ліцензіари володіють правами інтелектуальної власності на всі матеріали, що стосуються Cricket-breeding. Всі права інтелектуальної власності захищені. Ви можете отримати доступ до них з сайту Cricket-breeding для особистого користування з урахуванням обмежень, викладених у цих умовах.

Ви не повинні:

Передруковувати матеріали з Cricket-breeding
Продавати, здавати в оренду або субліцензувати матеріали з Cricket-breeding
Відтворювати, дублювати або копіювати матеріали з Cricket-breeding
Перерозподіляти контент з Cricket-breeding
Ця Угода набуває чинності з дати її підписання.

Частини цього додатку надають користувачам можливість розміщувати та обмінюватися думками та інформацією в певних розділах веб-сайту. Cricket-breeding не фільтрує, не редагує, не публікує і не переглядає коментарі до їх появи на сайті. Коментарі не відображають погляди та думки компанії Cricket-breeding, її агентів та/або афілійованих осіб. Коментарі відображають погляди та думки особи, яка їх публікує. У межах, дозволених чинним законодавством, Cricket-breeding не несе відповідальності за Коментарі або за будь-яку відповідальність, збитки або витрати, спричинені та/або понесені в результаті будь-якого використання та/або розміщення та/або появи Коментарів на цьому веб-сайті.

Cricket-breeding залишає за собою право контролювати всі Коментарі та видаляти будь-які Коментарі, які можуть вважатися недоречними, образливими або такими, що порушують ці Умови.

Гіперпосилання на наш Додаток
Наступні організації можуть посилатися на наш Додаток без попереднього письмового дозволу:

Державні установи;
Пошукові системи;
Новинні організації;
Дистриб’ютори онлайн-каталогів можуть посилатися на наш Додаток так само, як вони посилаються на веб-сайти інших зареєстрованих компаній; і
Загальносистемні акредитовані компанії, за винятком некомерційних організацій, що займаються пошуком клієнтів, благодійних торгових центрів і груп зі збору благодійних коштів, які не можуть розміщувати гіперпосилання на наш веб-сайт.
Ці організації можуть посилатися на нашу домашню сторінку, публікації або іншу інформацію про Додаток за умови, що таке посилання (a) жодним чином не вводить в оману; (b) не містить помилкового натяку на спонсорство, схвалення або схвалення сторони, що посилається, та її продуктів і/або послуг; і (c) вписується в контекст сайту сторони, що посилається.

Ми можемо розглянути та схвалити інші запити на розміщення посилань від наступних типів організацій

загальновідомі джерела споживчої та/або ділової інформації
сайти спільнот dot.com;
асоціації або інші групи, що представляють благодійні організації
дистриб’ютори онлайн-каталогів;
інтернет-портали;
бухгалтерські, юридичні та консалтингові фірми
навчальні заклади та торгові асоціації.

Ми задовольняємо запити на посилання від цих організацій, якщо вирішимо, що (а) посилання не виставить нас у несприятливому світлі в порівнянні з нами або нашими акредитованими компаніями; (б) організація не має негативної репутації; (в) вигода для нас від видимості гіперпосилання компенсує відсутність розведення крикету; і (г) посилання знаходиться в контексті загальної інформації про ресурси.

Ці організації можуть посилатися на наш Додаток за умови, що посилання (а) жодним чином не вводить в оману; (б) не містить помилкових натяків на спонсорство, схвалення або схвалення сторони, що посилається, та її продуктів або послуг; і (в) вписується в контекст сайту сторони, що посилається.

Якщо ви є однією з організацій, перелічених у пункті 2 вище, і зацікавлені в розміщенні посилання на наш Додаток, ви повинні повідомити нас про це, надіславши електронного листа на адресу Cricket-breeding. Будь ласка, вкажіть своє ім’я, назву організації, контактну інформацію, а також URL-адресу вашого сайту, список всіх URL-адрес, з яких ви маєте намір зробити посилання на наш Додаток, і список URL-адрес на нашому сайті, на які ви хотіли б зробити посилання. Зачекайте на відповідь протягом 2-3 тижнів.

Схвалені організації можуть розміщувати гіперпосилання на наш додаток наступним чином:

Використовуючи наше корпоративне найменування; або
Використовуючи уніфікований локатор ресурсу, на який здійснюється посилання; або
Використовуючи будь-який інший опис нашого Додатку, на який посилаються, що має сенс в контексті та форматі контенту на сайті сторони, що посилається.
Використання логотипу Cricket-breeding або інших ілюстрацій не дозволяється без наявності ліцензійної угоди на використання торгової марки.

iFrames
Без попереднього узгодження та письмового дозволу ви не можете створювати фрейми навколо наших веб-сторінок, які будь-яким чином змінюють візуальну презентацію або зовнішній вигляд нашого Додатку.

Відповідальність за контент
Ми не несемо відповідальності за будь-який контент, який з’являється у вашому Додатку. Ви погоджуєтеся захищати нас від усіх претензій, що виникають у зв’язку з нашим Додатком. На будь-якому Веб-сайті не повинно з’являтися жодних посилань, які можуть бути витлумачені як наклепницькі, непристойні або кримінальні, або які порушують, іншим чином порушують або пропагують порушення або інше порушення будь-яких прав третіх осіб.

Застереження щодо прав
Ми залишаємо за собою право вимагати, щоб ви видалили всі посилання або будь-яке конкретне посилання на наш Додаток. Ви погоджуєтеся негайно видалити всі посилання на наш Додаток на нашу вимогу. Ми також залишаємо за собою право в будь-який час змінити ці умови та політику використання посилань. Постійно розміщуючи посилання на наш Додаток, ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов та положень щодо розміщення посилань.

Видалення посилань з нашого Додатку
Якщо ви вважаєте будь-яке посилання в нашому Додатку образливим з будь-якої причини, ви можете зв’язатися з нами і повідомити про це в будь-який момент. Ми розглянемо прохання про видалення посилань, але ми не зобов’язані робити це або відповідати вам безпосередньо.

Ми не гарантуємо, що інформація на цьому веб-сайті є правильною, не гарантуємо її повноту або точність; ми також не обіцяємо гарантувати, що веб-сайт залишатиметься доступним або що матеріали на веб-сайті будуть постійно оновлюватися.

Відмова від відповідальності
У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, ми виключаємо всі заяви, гарантії та умови, пов’язані з нашим додатком і використанням цього веб-сайту. Ніщо в цьому застереженні не може

обмежує або виключає нашу або вашу відповідальність за смерть або тілесні ушкодження
обмежує або виключає нашу або вашу відповідальність за шахрайство або шахрайське введення в оману
обмежувати будь-яку нашу або вашу відповідальність будь-яким способом, який не дозволений чинним законодавством; або
виключити будь-які наші або ваші зобов’язання, які не можуть бути виключені відповідно до чинного законодавства.

Обмеження та заборони відповідальності, викладені в цьому розділі та в інших частинах цієї заяви про відмову від відповідальності: (а) регулюються попереднім пунктом; і (б) регулюють всі зобов’язання, що випливають з цієї заяви про відмову від відповідальності, включаючи зобов’язання, що випливають з контракту, делікту і порушення встановлених законом обов’язків.

Оскільки веб-сайт, інформація та послуги на ньому надаються безкоштовно, ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або шкоду будь-якого характеру.